Смілянських школярів вчать обирати «професію до душі» за авторською методикою

DSC_0523 (2)З метою допомогти розібратися у собі, своїх схильностях до певної діяльності у Смілі для випускників 9-х та 11-х класів почали проводити профорієнтаційні тренінги.
Відсьогодні у нашому місті такий тренінг почала проводити досвідчений психолог з міжнародним досвідом роботи, коуч, тренер з особистісного та професійного зросту Вікторія Котова із Черкас. Вона представила молоді авторську методику само стимуляції для професійного зросту під назвою «Діагностика школярів на вакансії і вибір професії».  Перший тренінг Вікторія Анатоліївна провела для учнів 11-го класу школи №3-колегіуму.
Авторську методику Вікторія Котова та Сергій Сліпенький розробили, базуючись на теорії розвитку психолога Памели Левін та науково-академічного метода транзактного аналітика і психолога Jean Clarke.
Одинадцятикласники розповіли, яку професію хотіли б обрати, намагалися пояснити свій вибір. Для декого питання «Яку професію опанувати?» досі було невизначеним. Теоретичну частину учасники тренінгу закріпили на практиці.
DSC_0499 (2) DSC_0519 (2) DSC_0515 (2)DSC_0523 (2) DSC_0531 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *