Смілянських роботодавців закликають працевлаштовувати осіб з інвалідністю

Фонд соціального захисту інвалідів та Черкаське обласне відділення стурбовані виконанням Порядку взаємодії державних органів та установ щодо професійної реабілітації, зайнятості та працевлаштування інвалідів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2014 №347.
Право на працю є невід’ємним правом осіб з інвалідністю, незважаючи на їх обмежену працездатність. Це право гарантується державою та закріплено на законодавчому рівні низкою нормативно-правових актів, які спрямовані на створення особам, які самостійно не в змозі на рівних конкурувати на ринку праці та потребують соціального захисту, реальних можливостей продуктивно працювати і передбачають конкретні механізми їх реалізації.
Смілянський центр зайнятості звертається до роботодавців, які не виконали норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у 2016 році, створити вільні робочі місця для працевлаштування даних осіб та не відмовляти при цьому у працевлаштуванні інвалідам, які направляються центром зайнятості.
Із надією на подальшу спільну роботу дякуємо за співпрацю!

Заступник начальника відділу Ніна Кулинич,
Смілянський центр зайнятості

Джерело: сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *