Смілянських породіль привітали із Днем матері (Фото)

DSC_1002+ (2)У другу неділю травня відзначають День матері. Привітати жінок, які напередодні свята стали мамами, у пологове відділення Смілянської міської лікарні приїхали фахівці Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Щирі вітання передала породіллям депутат обласної ради Валентина Далібожак. Цьогоріч до Дня матері у пологовому відділенні народилося 3 немовлят – 2 дівчинки та 1 хлопчик. 

У сім’ї Дар’ї Савченко це вже друга дівчинка. «Коли дізналися, що у нас буде донечка ми, звісно, були щасливими. Друзі жартували з чоловіка, що серед одних жінок живе. Зате завжди буду ситий, відповідає він», розповідає Дар’я.

Для Аліни Сулими та Віри Чернишенко – їх крихітки – це первістки у сім’ях. Мама Аліна першою з породіль назвала ім’я, яким хоче назвати донечку – Ніколь.

Особливе свято і у родині Чернишенків. Народження сина особливо ощасливило чоловічу частину родини, адже чоловік дуже хотів, щоб первістком був син, а ще крихітка народилася в один день із Днем народження діда, розповідає Віра. Тож, можливо, назвуть на честь дідуся, Ванею.

Гості побажали мамам та їх діткам побажали рости здоровими, щасливими та сповненими радості. Разом з вітаннями гості передали потрібні для догляду за немовлятами речі від себе та благодійників.

DSC_0988 (2)DSC_1002+ (2) DSC_1017 (2)DSC_1020 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *