Смілянських підприємців привітали із професійним святом

З нагоди відзначення професійного свята Дня підприємця, який відзначається щорічно в першу неділю вересня особисто публічно від імені міського голови Олексія Цибка, виконавчого комітету Смілянської міської ради, відділу торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку привітали кращих представників бізнесу, які є знаними і шанованими громадою, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону.

Напередодні святкового дня слова вдячності адресувалися енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити жодної галузі економіки.

Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста.

Всім побажали невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *