Смілянських педагогів запрошують взяти участь у конкурсі статей «Вікіпедія для школи»

вікі для школиНа українській Вікіпедії триває конкурс статей для педагогів, присвячений тематиці шкільної програми «Вікіпедія для школи». Про це інформує osvita.ua.

У конкурсі можуть взяти участь статті з одинадцяти тем (предметів): «Англійська мова», «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Мистецтво», «Українська література», «Українська мова», «Фізика».

У межах конкурсу можна створювати та поліпшувати пропоновані організаторами статті. Вони мають відповідати тематиці конкурсу: описувати явище, що вивчається у шкільній програмі з зазначених предметів.

Конкурсантами можуть стати педагоги — тобто люди, які наразі працюють чи мають досвід роботи в закладі освіти та/або педагогічну освіту.

Обов’язковою умовою є унікальність, тобто стаття не має містити плагіату. Також, статті мають базуватися на інформації, опублікованій раніше в авторитетних джерелах (газети/журнали/книги тощо) та містити посилання на ці джерела.

Після завершення конкурсу журі обирає переможців за кожною темою (предметом). Переможцями стануть конкурсанти, що матимуть найбільший якісний внесок.

Переможці отримають сертифікати інтернет-магазинів та сувеніри з символікою Вікіпедії.

Конкурс триває з 20 жовтня до 20 грудня 2020 року включно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *