Смілянських медиків привітали із професійним святом

photo_2022-06-17_18-25-27Щороку у третю неділю червня працівники медичної галузі відзначають своє професійне свято. Напередодні цього дня смілянських медиків завітав міський голова Сергій Ананко та його заступниця з гуманітарних питань Тетяна Карло.

Очільники міста привітали із прийдешнім святом безпосередньо у колективах.

Працівникам Смілянської міської лікарні подякували за невтомну працю, врятовані життя людей. За їх внесок у майбутню перемогу України. Адже вони борються серед інших своїх пацієнтів і за життя тих, хто захищає нас у цей складний воєнний час. Інколи працюють не рахуючись із своїм власним часом, самовіддано і професійно.

Першими ж зустрічають людей із проблемами зі здоров’ям у первинній ланці. Смілянський “Центр первинної медико-санітарної допомоги” постійно удосконалює свою роботу , щоб все було зручно і доступно для пацієнтів. Наразі обслуговують і смілян, і внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток у нашому місті. Тож, у передсвятковий день не лише подякували медичним працівникам за відповідальне ставлення до роботи та чуйне ставлення до пацієнтів, а й повідомили про кроки влади для покращення умов у цьому закладі.

Під час привітань крім букетів і подяк працівники міської стоматологічної поліклініки також отримали звістку про виділення коштів на нагальні потреби закладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.