Смілянських ліцеїстів запросили на тренінг, присвячений мистецтву спілкування

128770873_793113201253450_6012415229865004345_o_новый размер_2Під егідою Всесвітньої акції «16 днів проти насилля» у шкільній бібліотеці ліцею “Лідер” відбулася зустріч ліцеїстів із представниками молодіжного центру у справах сім’ї та молоді, інформують у навчальному закладі.

Дітям провели тренінгове заняття на тему «Комунікація спілкування».

Навчити учнів володіти технікою раціональної комунікації для вирішення міжособистісних конфліктів, а також попередити дискримінацію та булінг серед підлітків. Саме на досягнення такої мети були спрямовані ігрові вправи, які запропонували школярам тренери молодіжного центру.

Прміром, під час так званої «Битви за апельсин» підлітків навчали мистецтву вербального та невербального спілкування. Секрети того, як можна долати соціальні стереотипи на індивідуальному рівні та толерантно ставитися до представників різних соціальних верств, учні дізналися із вправи «Потяг».

На завершення зустрічі учасникам тренінгу побажали цінувати почуття оточуючих людей та докладати власні зусилля для збереження позитивного мікроклімату в класному середовищі

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *