Смілянських краєзнавців відзначили до ювілею обласної організації Національної спілки краєзнавців України

НСКУ_30_resizeОбласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначила 30 річницю. 9 грудня 1989 року на хвилі демократичних перетворень відбулася установча конференція краєзнавців області, на якій утворено краєзнавче товариство Черкащини. 

Ця подія знаменувала собою відродження краєзнавства на Черкащині. У 1990 році товариство разом з представниками інших регіонів України об’єдналося у Всеукраїнську спілку краєзнавців, ставши її обласною організацією. У 2008 році Спілці, «враховуючи видатні заслуги у забезпеченні розвитку української національної культури», надали статус національної і відтоді вона іменується «Національна спілка краєзнавців України».

11 грудня з приводу ювілею в обласному Будинку вчителя відбулися урочистості. Було багато вітань і нагороджень. Усі гості відзначали видатну роль краєзнавців у збереженні і донесенні до нащадків інформації про історію нашого краю та видатних черкащан усіх часів, формуванні у сучасного покоління шанобливого ставлення до минулого Черкащини.

Смілянські краєзнавці Володимир Нікіфоров і Світлана Остапова отримали грамоти Черкаської обласної державної адміністрації за активну участь у дослідженні історії Черкащини, збереження національної культурної спадщини та з нагоди 30-річчя Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *