Смілянських батьків запросили на розширене засідання батьківського клубу «Добродій»

На базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» відбулося розширене засідання батьківського клубу «Добродій». Гостями клубу у цей день були Сакаєва Світлана Вікторівна – директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти та Лісова Наталія Іванівна – проректор із питань зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників».
Про це інформує прес-центр управління освіти, молоді та спорту. На засідання, крім голів загальношкільних батьківських комітетів, були запрошені і голови батьківських комітетів випускних 11 класів, методист методичного кабінету, відповідальна за проведення зовнішнього оцінювання у місті Бровко Г.В., відповідальні та помічники відповідальних за пункти тестування освітніх закладів №7,11, «Ліцею-школи «Лідер» – Йовко О.М., Галактіонова Н.В., Бондаренко Є.Д.
Лісова Н.І. ознайомила присутніх із результатами ЗНО за минулий рік, відзначила високий рівень підготовки випускників Сміли до зовнішнього оцінювання, подякувала смілянам за якісне проведення зовнішнього незалежного оцінювання упродовж уже багатьох років та надала інформацію щодо можливості безкоштовного тестування у форматі зовнішнього незалежного оцінювання на базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького і проходження пробного тестування.
Сакаєва С.В. детально розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.
Гості дали вичерпну відповідь на всі питання, поставлені батьками. У розширеному засіданні клубу батьків взяли участь і виступили начальник управління освіти, молоді та спорту Незнанова Н.О., заступник начальника управління освіти, начальник відділу освіти Яцина М.А., завідувач методичного кабінету Руденко В.Б.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *