Смілянську МСЧ-14 купила черкаська фірма

мсч 14Відбувся аукціон із продажу будівлі колишньої поліклініки в Смілі по вулиці Рєпіна. Приміщення, яке не функціонувало понад 5 років, продали за 3,5 млн. грн.

Ці кошти мають надійти до бюджету розвитку Сміли. Результати аукціону оприлюднені на сайті Української універсальної біржи, інформує сайт ВІККА.

Найбільшу суму в 3,5 млн грн. запропонувало підприємство із черкаською пропискою. Приватна виробничо-комерційна фірма «Грунт». Засновником і директором є Яніна Чубіна. Фірма спеціалізується на виробництві виробів із бетону, оптовій торгівлі корму для тварин, а також здачі в оренду майна.

Нині очікується на підписання протоколу торгів. Як раніше зазначав міський голова Сміли Сергій Ананко, медико-санітарну частину віддадуть інвесторам.

У міста в бюджеті не має такої суми, щоб зробити реконструкцію СМСЧ-14. Зараз ведуться переговори з інвестором. Новий інвестор може розмістити на території СМСЧ-14 релоковане виробництво та побудувати соціальне житло для своїх працівників і жителів міста.

Будівлю колишньої поліклініки вдалося продати із третьої спроби. Спочатку стартова ціна була 20 млн.грн, під час другого аукціону вона зменшилася до 10 млн. Нині ж будівлю викупили за 3,5 млн. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.