Смілянську молодь запрошують взяти участь у конкурсі

29790918_564590103908121_6102689341228903351_nІнститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня Конституції України проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні». 
Національний Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення та інших.Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; залучення їх до розвитку місцевого самоврядування; створення умов для молодіжного творчого зростання; активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою наближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями.
До участі у конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.
Конкурс проходить з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 01 червня 2018 року.
Визначає переможців Експертна рада конкурсу, до якої входять провідні юристи, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень та інші.
Конкурсні роботи разом із заявками встановленого зразка та рецензією наукового керівника направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3) та на е-адресу institute2014@ukr.net, з позначкою «На Конкурс».
ПОЛОЖЕННЯ про Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» до Дня Конституції України
Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015.
Оргкомітет: Герасименко Олександр Олександрович, організатор

institute2014@ukr.net
www.facebook.com/institute2015

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *