Смілянську бібліотеку відібрали для участі у новому проєкті

завантаженняСмілянську міську центральну бібліотеку відібрано для участі в проєкті «ВільноХаб». Його реалізовує програма “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Проєкт, в якому візьмуть участь бібліотечні заклади, націлений на підсилення спроможності організацій та установ у громадах надавати послуги для різних груп молоді, в тому числі ВПО, тих послуг, на які різко підвищився попит у зв’язку із війною в України.

Зокрема, це стосується послуг на інформаційні, освітні та психосоціальні теми.

Учасники протягом 6-ти місяців працюватимуть над створенням сприятливого та безпечного середовища для молоді різних груп, в якому останні отримають можливість для:
· неформальної освіти (медіаграмотність, кібербезпека, мінна безпека, протидія торгівлі людьми тощо),
· адаптації в нових умовах життя,
· отримання необхідної психосоціальної та емоційної підтримки,
· пошуку інформації щодо працевлаштування, налагодженню ефективної комунікації та взаєморозуміння між різними групами у просторі, таким чином посилюючи згуртованість громади і запобігаючи конфліктам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.