У Смілянському центрі зайнятості пройшла ярмарка вакансій

У Смілянському центрі зайнятості досить часто організовуються та проводяться ярмарки вакансій. Чергова ярмарка була проведена 7 лютого з виходом на виробництво, зокрема, у кафе «Мрія». Присутні мали можливість ознайомитися з вимогами до посад бухгалтера, бармена, офіціанта, які уже сьогодні потрібні роботодавцю.
Підприємство ТОВ «Меблі ЛІВС» працює на території Смілянщини давно, займається виготовленням сучасних меблів. Підприємство велике, має філії у багатьох містах України. Це свідчить про те, щокваліфікованих робітників треба багато і за різними посадами.
З цією метою, у Смілянському центрі зайнятості досить часто організовуються та проводяться ярмарки та міні-ярмарки вакансій для цього підприємства.
Чергова ярмарка вакансій була проведена 7 лютого з виходом на виробництво, зокрема у кафе «Мрія». Представник від приватного підприємця Надії Петрівни Мороз – Тетяна Крекотень ознайомила присутніх безробітних з вимогами до посад бухгалтера, бармена, офіціанта, які уже сьогодні потрібні роботодавцю.
На ярмарок прибуло 27 безробітних, 5 зацікавилися вакансіями бухгалтера та офіціанта. Серед присутніх були такі, які працювали операторами, мають спеціальність економіста, тому їх також запросили прибути на співбесіду до роботодавця.
Під час проведення ярмарки вакансій Тетяна Крекотень відповідала на запитання присутніх, детально зупинилася на характеристиці вакансіїй та вимогах до претендентів.
Учасники ярмарки вакансій, як роботодавець, так і безробітні, подякували за організацію та проведення заходу.

Ніна Кулинич,

заступник начальника відділу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *