Смілянський військкомат закликає призовників не ухилятися від військового обов’язку

7476Напочатку травня стартував весняний призов юнаків до лав Збройних сил України. Разом з цим не перестає бути актуальною ситуація зі врученням повісток і ухилення від виконання військового обов’язку. По більшій мірі ухиляються не власними хлопці, скільки їх намагаються приховати батьки.

– Розумію переживання батьків, але треба ставитися з розумінням до того, що військовий обов’язок є у всіх призовників і його треба виконати, зазначає військовий комісар Смілянського об’єднаного військового комісаріату Володимир Старовойтов.

Військкомат проводить роз’яснення, що в зону АТО строковиків не посилають, до того ж за ухилення від виконання військового обов’язку згідно чинного законодавства призовники будуть нести відповідальність, аж до кримінальної за статтею 335 Кримінального кодексу України.

Також у військкоматі пояснюють, навіть якщо буде оголошена нова хвиля мобілізації, то строковики під неї не підпадають. Опинитися в зоні АТО службовці можуть лише в одному випадку – якщо вони захочуть підписати контракт. А так – за час строкової служби перебуватимуть у військових частинах постійної дислокації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *