Смілянській майстрині-вишивальниці Людмилі Панченко виповнилося 90 років

dsc_0006_090 років сьогодні виповнилося смілянській майстрині-вишивальниці Людмилі Миколаївні Панченко. – Вишивання – моя пристрасть, – так говорить про себе поважна ювілярка.

Як і кожна творча людина, своїй улюбленій справі вона віддає дуже багато часу. Вишивання для неї – це спосіб поринути у свій власний духовно-неповторний світ, зазирнути в глибоку криницю невичерпного різнобарв`я кольорів, оригінальних орнаментів та дивовижних картин, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

За дорученням міського голови Сергія Ананка ювіляра привітали представники міської влади на чолі із заступником міського голови Тетяною Карло та керуючим справами Оксаною Яценко, яких радо зустріла усміхнена та непосидюча ювілярка.

Людмила Панченко – корінна смілянка. Заочно закінчила педагогічне училище, працювала вихователем дитячого садочку №49, пізніше – касиром, а після роботи в депо у 1986 році вийшла на заслужений відпочинок.

Рушники, подушки та картини вишиті спонукають зупинитися та помилуватися, а вишивки діють як обереги.

В них Людмила Миколаївна вклала все добро її душі, а це на дає майстрині в її 90 років занепадати духом, дає позитив у відношенні до світу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *