Смілянський лісгосп отримав майже 160 вакцин проти грипу

dba9b42f1227644f4b9d0f1f921bc7b7Цьогоріч майже 160 працівників Смілянського лісгоспу висловили бажання отримати щеплення проти сезонного грипу. Однак з року в рік кількість бажаючих захистити себе у період застуд зростала. На сьогодні майже всі працівники кажуть вакцинації: «Так!».

Ті, хто отримав захист вперше, переконалися, що вакцина і справді працює – бо і хворіти стали менше, і застуда проходила у легкій, майже непомітній формі. Відчули на власному прикладі, що вакцинація — найдієвіший засіб для профілактики грипу. 

Цієї осені вже за традицією у всіх підрозділах підприємства склали списки бажаючих отримати щеплення проти грипу, оформили замовлення на «Ваксігрип Тетра» в аптеці. І вже через певний час вакцина була доставлена в усі підрозділи лісгоспу.

Слід зазначити, що було дотримано правила температурного режиму, зокрема збережено усі рівні холодового ланцюга, що є важливою умовою зберігання і транспортування вакцин, зазначають у  Смілянському лісгоспі. Тож тепер працівники отримають вакцину проти грипу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *