Смілянських дітей завезли не в той табір

Групу смілянських дітей, які поїхали в Одеську область по безкоштовних путівках, привезли не в той табір відпочинку. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомила матір одного з дітей.

Путівки до табору відпочинку “Чайка” в Одеській області надала Смілянська райдержадміністрація. Батьки сплатили лише 10% вартості (500 грн) та ще 500 грн на дорогу. Але коли дітей привезли на Одещину, ті почали бити на сполох.

Замість табору “Чайка” відпочивальників привезли у табір “Сонячний берег”. Умови в ньому виявилися набагато гіршими, ніж ті, про які йдеться на сайті “Чайки”, розповіла мама дитини.

“Дитина зателефонувала, і сказала що її привезли не туди. У номерах було брудно, шпалери обдерті. На сайті нашого табору були фото номерів з ремонтом, йшлося про нормальне харчування”, — розповіла жінка.

Додало труднощів і те, що батькам не відразу вдалося зв’язатися з наглядачем, якого відправили разом з дітьми — у жінки розрядився телефон.

Згодом директор табору відпочинку “Сонячний берег” запевнив, що вони з “Чайкою” є однією структурою. Також директор у спілкуванні з батьками сказав, що в “Чайці” умови для дітей ще гірші, але їх це не переконало. Делегація батьків відправилася на Одещину, щоб перевірити умови в обох таборах.

Чи переселятимуть дітей у місце, зазначене у путівці, наразі невідомо. Усього по путівках поїхало більше двадцяти маленьких смілян. На морі вони мають відпочити 21 день.
УНН-Центр.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *