Смілянські заводи можуть стати важливими стратегічними підприємствами України

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль відвідав із робочою поїздкою підприємства Смілянщини, зокрема: ПАТ НВ ПП «Смілянський електромеханічний завод» та НВ ПП «ДАК-Електропром». Нині вирішується питання про систему подальшої роботи обох підприємств. Тож, Віталій Коваль разом із першим заступником голови обласної ради Наталею Кравцовою і начальником управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Юрієм Панченком прибули до регіону, щоб вивчити це питання спільно з керівниками заводів, інформує Черкаська ОДА.

У цілому ПАТ «Науково-виробниче підприємство «Смілянський електромеханічний завод» займається виготовленням і ремонтом електричних машин тягового рухомого складу та має ринки збуту готової продукції до Казахстану, Монголії та інших країн. На сьогодні виробництво через відсутність матеріалів частково призупинило роботу. Причиною цьому є кредиторська заборгованість замовників підприємства (17 млн грн). Водночас акціонери все ж зацікавлені в подальшій роботі заводу. А для цього необхідною є координація дій. Нині тут працює 1300 працівників, і вирішується питання про доцільність близько 300 робочих місць. На це представники обласної влади запропонували перепрофілювати спеціальність робітників. Тим більше, за словами директора з виробництва та забезпечення Смілянського електромеханічного заводу Ігоря Усовича, на території розташований зварний майданчик, парк механічного обладнання, також тут можна займатися ремонтом сільськогосподарської техніки.

Заступник голови Віталій Коваль відвідав і Науково-виробниче приватне підприємство «ДАК-Електоропром», яке займається ремонтом електричних машин рухомого складу, міського електротранспорту, асинхронних, колекторних електродвигунів, трансформаторів, генераторів для промислового устаткування і транспорту. Заступник голови зазначає:

– У нинішній ситуації, коли на Луганщині та Донеччині подібні підприємства зупинили свою роботу, смілянські ремонтні заводи можуть стати важливими стратегічними підприємствами, враховуючи їхній напрямок діяльності. Адже залізні дороги є головною транспортною артерією України. А налагодивши співпрацю з керівництвом Укрзалізниці та отримавши замовлення на ремонтні роботи, підприємства матимуть змогу працювати на повну потужність.

Принагідно Віталій Коваль оглянув території підприємств, ознайомився з принципами роботи та поспілкувався з працівниками.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *