Смілянські юнкори перемогли на Міжнародному телефестивалі

DSCN5601_resizeЗ 5 до 8 вересня у Харкові проходив Х Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко». Туди з’їхалися студійці з-за кордону та з усіх регіонів України. Дитяче інформаційне агентство “ПОЗИТИВ” Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Юлія Харченко) нагороджено дипломами фестивалю у двох номінаціях: “Радіопрограма” та “Екологія живої природи”. Телепрограма «Канюк – птах року» розповідає про пташку, яку було оголошено символом минулого року. У її зйомках брали участь вихованці БДЮТ та учні школи №1 (вчитель Людмила Круковська). Ведучий Владислав Чирва – студент коледжу харчових технологій. Радіопрограма «Світ, в якому я живу» презентує діяльність Будинку дитячої та юнацької творчості.

Фільм вихованки гімназійного творчого об’єднання “ІДЕЯ” Варвари Даценко “Крилатим героям” здобув перемогу у національній номінації “Наше мирне небо”. Він присвячений випускнику гімназії Василю Сенатору, ім’я якого носить навчальний заклад, і всім, хто віддав свої життя задля миру, свободи і незалежності нашої країни.

Творче об’єднання “ІДЕЯ” (керівник Світлана Остапова) нагороджено дипломом і кубком. А від Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової гімназійні юнкори отримали у подарунок сучасний ноутбук для монтажу радіо- і телепрограм.

Цьогоріч до оргкомітету фестивалю надійшло 1285 конкурсних робіт від учасників з 91 країни. Загальна тривалість надісланих робіт – понад 260 годин. Фіналістами ювілейного десятого фестивалю стали 176 робіт із 48 країн. Мета фестивалю – розвиток дитячого телебачення та підтримка дитячих студій.

На фото: юнкори ДІА “ПОЗИТИВ” Анна Гусар і Каріна Данилович, учасниці фестивалю

Наш кор.

DSCN5601_resize film2

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *