Смілянські випускники – талановиті та здібні зустрічалися у рідних стінах

IMG_6881Цьогорічний традиційний вечір зустрічі шкільних друзів підтвердив: наша школа багата на таланти, як випускників, так теперішніх учнів. Завітали до школи випускники різних років: ювілейних і звичайних, та не просто завітали, а повернули всіх нас у часи, коли ми сиділи за шкільними партами, закохувалися, мріяли про майбутнє. Зачарували своїм співом випускниці Ількевич Альона, Снісаренко Юлія, нині студентки Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, талановиті і самобутні брати Дмитро та Іван Теліженки.

Захопили всіх присутніх запальні танці у виконанні наших випускників Литвин Поліни, Гетьман Аліни та Костюченко Тетяни у складі танцювального колективу «Аіша», керівником якого є також випускниця школи Іоланта Лущик. Ми пишаємося своєю школою, а школа пишається своїми випускниками. І нехай наша рідна школа переживає зараз не кращі часи, але ми віримо: школа має право на життя, на щасливу долю – чути в своїх коридорах дитячий сміх, всупереч всім перешкодам.
Яскравим доповненням до святкового настрою став танець у виконанні учениці 5 класу Колосюк Анастасії та виступ середньої групи ансамблю «Родовід» ( кер. Хавренок Л.С.).
Від імені всіх випускників школи хочу подякувати дирекцію, педагогічний колектив та учнівський комітет школи за атмосферу добра, радості і родинного затишку і тепла створені під час вечора.
Свято закінчилося, але ми віримо: ще не одне покоління буде приходити до школи ось так, як ми, на побачення з дитинством. І нехай такі зустрічі зігрівають наші серця і душі.

Ліна Коржова, випускниця Смілянської ЗОШ №13 1992 року

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *