Смілянські волонтери підготували святковий вантаж для українських захисників

DSC_8584Вже п’ятий рік у Смілянському коледжі харчових технологій працює волонтеський клуб. Він започаткував свою діяльність ще в липні 2014 року. Тоді абітурієнти, вже цьогорічні випускники, писали перші листи підтримки і в них просили наших захисників не тільки повертатися живими, вижити в пеклі війни, а й залишитися добрими, зберегти в собі Людину. Саме підтримка морального духу бійців – основна ціль діяльності волонтерського клубу. Але, крім допомоги захисникам, такі акції мають ще й могутню виховну роль не тільки по згуртуванню колективу, об’єднаного спільною ціллю, а й по вихованню небайдужості і відповідальності за долю інших та за своє майбутнє і майбутнє  Батьківщини.

Цьогомісячна акція пройшла під девізом «Привітай бійця зі святом»,  адже збирали допомогу напередодні великих свят: Покрови Пресвятої Богородиці, Захисника Вітчизни та Дня українського козацтва. Долучилися до акції і «першачки», і досвідчені волонтери. Продукти харчування, засоби гігієни та листи підтримки вже дійшли до своїх адресатів.

Велика подяка від захисників та волонтерів Громадського формування «Січ» студентам і класним керівникам груп ОМР18 (Строгецька В.М), ОКС18 (Яковлєва С.В.), ОРГ18/КВП18 (Демченко О.М.), МД17/ОРГ17 (Гаража В.О.), ПСК17 (Сєразєєва В.В.), ОМР17 (Чорна Ж.Л.), ВХК16 (Заславна В.О.), ОРГ16 (Орленко Л.Є.), ОКС16 (Коваленко О.І.) за небайдужість та активну життєву позицію. І нехай не зубожіє рука того, хто дає.

Прес-центр СКХТ НУХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *