Смілянські вогнеборці та лісівники провели тактичні навчання та гасили лісові пожежі

174446578_798311030796212_6190434203195970532_nЗ метою відпрацювання різних способів гасіння лісової пожежі та взаємодії між командами лісової пожежної станції, 12-ї пожежно-рятувальної частини (м. Сміла) та 4-ої пожежно-рятувальної частини провели оперативно-тактичні навчання по гасінню умовної лісової пожежі в Сунківському, Городищенському та Мліївському лісництвах Смілянського лісгоспу.

Крім теоретичної частини, учасники навчань відпрацювали покрокові дії своїх служб.

Ефективна боротьба із лісовими пожежами можлива лише під час активної спільної боротьби із вогнем та злагодженим чітким діям представників лісового господарства і пожежної охорони. Саме тому, на місці навчань було відпрацьовано алгоритм спільних дій цих двох служб.

Адже лісові пожежі знищують гектари зелених насаджень щороку. Вогняна стихія завдає не тільки величезних збитків державі, а й спричинює непоправної шкоди довкіллю. Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одне з головних завдань для лісівників – недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація.

Тому спільні навчання працівників ЛПС та пожежників допомагають проявити на практиці усі вміння та навички, відпрацювати кожний рух, кожну дію на прикладі умовної пожежі, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *