Смілянські військовослужбовці отримали медалі

273910841_275742738021581_453321407839824091_nУ сесійній залі Будинку рад з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні міський голова Сергій Ананко нагородив медалями військовослужбовців нашого міста, які безпосередньо брали участь в бойових діях у місті Дебальцеве.

Подякував воїнам за мужність, героїзм і стійкість, їх подвиг в вогні Дебальцевського котла. Іменні пам’ятні медалі “За оборону м. Дебальцеве” та подяки виконавчого комітету міської ради за особисту мужність виявлену у захисті державного суверенітету та цілісності України у боях і обороні міста Дебальцеве у 2014-2015 роках отримали такі учасники бойових дій: Григорій Гріненко, Геннадій Зуев, Олександр Байда, Юрій Фартушний, Володимир Васік, Микола Грицак та Андрій Ковалевський.

Медаль має вигляд хреста, на якому розміщені схрещені шаблі. «Честь», «Доблесть» і «Відвага» символічно свідчать про готовність захищати своє місто від ворогів, дубове листя означають силу, могутність, а малий герб України та жовто-блакитна стрічка – здобуту перемогу саме українцями.

Після урочистостей лікар-хірург, доброволець, учасник АТО Вадим Козловський провів для смілян практичні заняття з тактичної медицини, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *