Смілянські веслувальники успішно розпочали спортивний сезон

IMG_20180414_185657_185З 13 до 15 квітня у Черкасах відбулися традиційні змагання – Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Івановича Хіміча. Приймала змагання на своїй базі Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа з веслування. Поборотися за першість прибули  понад півсотні веслувальників із Черкас, Умані та Сміли. Честь нашого міста захищали 6 веслувальників, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп». Сміляни змагалися у віковій категорії 2002-2003 р.н. на дистанціях 200 та 500 метрів. За результатами проходження обох дистанцій найкращий результат показав та здобув перемогу у своїй віковій категорії Олександр Васильєв, який тренується під керівництвом Дмитра Гусєва, другу сходинку п’єдесталу переможців посів також смілянський веслувальник, Назар Петренко. Його підготувала тренер Тетяна Пристайлова. Переможців відзначили нагородною атрибутикою, грошовими нагородами та іншими подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Нагороди переможці отримали з рук Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча.