Смілянські веслувальники стали призерами змагань національних команд на човнах «Дракон»

Стопкадр з відео «ЧЕмпіон»

У місті Бранденбург (Німеччина) з 23 по 26 серпня змагалися учасники 13-го чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд. Про це інформує “ЧЕмпіон“. За нагороди європейської першості боролися понад 2 тисячі спортсменів з 18 країн. Честь нашої держави відстоювали найсильніші веслувальники України, які за результатами наполегливої та безкомпромісної боротьби здобули 27 комплектів золотих, 17 – срібних та 5 – бронзових нагород.

Серед кращих спортсменів Європи є й сміляни. У класі «Юніори», відкритий, Д-12, Владислав Силко (дистанція 200 метрів) та Антон Шуляченко (дистанція 200 метрів) здобули «золото». 6 медалей завоював досвідчений веслувальник Володимир Скицько. Чоловік виборов 6 призових місць серед учасників у класі 50+. Так, у скарбничці І місця на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів (відкритий, Д-22), І місце на дистанції 2000 метрів (змішаний, Д-22), ІІ місце на дистанції 2000 метрів (відкритий, Д-22) та ІІІ місце на дистанції 200 метрів (змішаний, Д-22).

Загалом у активі веслувальників Черкаської області 44 медалі чемпіонату Європи.