Смілянські вчителі зібралися на семінар– практикум вчителів економіки та курсу «Фінансова грамотність»

31 січня у школі №1 відбувся навчальний семінар– практикум вчителів економіки та курсу за вибором «Фінансова грамотність» на тему: «Наскрізне застосування інформаційної компетентності та проектного навчання на уроках економіки та фінансової грамотності в контексті реалізації концепції «Нова українська школа».

Українські школи перебудовуються у «школи компетентностей», де дітей вчать творчо і критично мислити, шукати і застосовувати знання на практиці, тому особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання. Із впровадженням інформаційно – комунікативних технологій, інтернет – ресурсів, проектного навчання на уроках ознайомили учасників семінару вчителі: Волошин В.О., Подрушняк Л.І., Мазур Н. В.. Методист природничих дисциплін Л.А. Івченко поділилася досвідом створення  тестових завдань компетентнісного характеру з курсу за вибором « Фінансова грамотність».

Методичне об’єднання  пройшло на високому рівні та в доброзичливій обстановці, кожен почерпнув багато нового та корисного для себе.

Л.І. Подрушняк,

вчитель географії та економіки

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *