Смілянські вчителі взяли участь у обласних патріотичних діалогах

dsc_0612217 листопада цього року в обласному інституті відбувся  нестандартний   захід у формі патріотичних  діалогів «Шляхом омріяної Свободи», приурочений святкуванню Дня Гідності і Свободи. Тут зібралися представники обласної влади, управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, обласного інституту, освітянської громади області, Ліги старшокласників.  Почесними гостями стали воїни АТО. Активну участь у патріотичних діалогах взяли і сміляни.

Перший  заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль звертаючись до присутніх, зосередив  увагу на тому, що 21 листопада відзначається велике свято  – День гідності і свободи, яке має на меті забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.

Також Віталій Коваль вручив високу державну нагороду медаль «25 років незалежності України» Віктору Шевчуку, отаману Смілянської сотні Українського Вільного Козацтва імені  Василя Бурки, за значні заслуги у розвитку національно-патріотичного руху в Україні.

Шквал оплесків і захоплення присутніх   викликав патріотичний проект-дослідження «Голос з віків», який представляв  Юрій Денщиков, учитель історії і правознавства Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 . З допомогою нових інформаційних технологій він презентував проект,  над яким працювали учителі історії області,  і який складається з висловів видатних особистостей України про патріотизм, Батьківщину і національну ідею.

За інформацією Черкаського обласного інституту

післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *