Смілянські вчителі стали учасниками оригінального майстер-класу

149335981_1820658468111618_7717866201192471887_oУ рамках місячника педагогічної майстерності у школі №7 відбувся майстер-клас «Технологія Шести капелюхів мислення», який провела вчитель початкових класів Лариса Гончаренко.

Метод «Шість капелюхів» – це психологічна рольова гра, сенс якої полягає в тому, щоб розглянути одну і ту ж проблемну ситуацію з шести незалежних одна від одної точок зору. Це дозволяє сформувати найбільш повне уявлення про предмет дискусії та на логічному й емоційному рівнях оцінити переваги і недоліки.

Вчителяс за допомогою цього методі запропонували побачити одну проблему з різних боків, проаналізувати переваги і недоліки, висловити емоційне ставлення до проблеми, проявити творчі здібності та знайти оптимальні шляхи вирішення певної проблеми.

Учасників ознайомили з принципами організації роботи в режимі цієї технології. У процесі обговорення проблеми учасники майстер-класу «одягали» капелюх певного кольору і мислили та висловлювались як вимагає колір одягнуто капелюха.

Лариса Володимирівна ознайомила учасників зі створенням коміксів, який використовує у своїй роботі. Вчителі працювали творчо та створили власні комікси. Невимушена атмосфера сприяла плідній роботі, підбили підсумки у школі №7.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *