Смілянські вчителі постійно вчаться, щоб бути кращими для дітей

ngl_webinarcertificate_linguist_onlineconference_int_1-1Карантин, який розпочався в Україні 12 березня став серйозним викликом за останні роки для всіх учасників освітнього процесу: учнів, батьків та вчителів.

Всі змушені були вийти з «зони комфорту», адаптувати  стиль життя, перебороти страх перед загрозою пандемії та налаштуватися для активного і успішного виконання своїх функцій та обов’язків.

Дистанційне навчання стало новою та безумовно корисною формою освітнього процесу, елементи якого вчителі англійської мови школи №3-колегіуму будуть плідно використовувати в новому навчальному році. 

Вже з першого тижня дистанційного навчання вчителі розпочали масштабну роботу щодо оволодіння навичками та компетентностями, які потрібні для цієї форми навчання. Кожен вчитель взяв участь у серіях вебінарів, практикумів та он лайн конференцій, присвячених саме організації освітнього процесу в умовах карантину на платформах MMPublications, British Council Teaching English, Cambridge English Language Assessment, National Geographic Learning Cengage Learning, Miyklas.com.ua, Dinternal Education, Pearson, «На Урок» т.і.

Серед тем вебінарів можна назвати головні: «Мотивація до навчання під час карантину», «Інтерактивні уроки National Geographic Learning», «Особливосі дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребами», «Проектна діяльність в умовах дистанційного навчання та карантину» та багато інших.

Крім того, вчителі англійської мови також отримували нові знання з методичних аспектів викладання мови. Вчителі, зокрема, взяли учатсь в онлайн заходах «Розвиток успішних підлітків 21 століття», «Оцінювання граматики та лексики. Що має знати кожен вчитель», «Навчання читанню й письму молодших школярів», «Рутини й звички учнів 21 ст.», «Розвиток критичного мислення через читання. Початкова школа», «5 зірковий урок», «Зворотній зв’язок. Фідбек».

Вчителі школи №3-колегіуму не тільки навчаються самі, але й допомагають іншим стати кращим вчителем. 30 березня Наталія Голоднюк провела всеукраїнський вебінар для тренінгового центру Лінгвіст «Секрети навчання учня 21 століття». 

Світлана Шульга продовжила роботу на платформі МОН з British Council «Teacher Activity Groups», та продовжила підготовку до подальшого проведення тренінгів для вчителів нашого міста.

В цілому, вчителі іноземних мов школи №3-колегіум взяли участь в 42 он лайн вебінарах, практикумах та онлайн конференціях. Вчителі на цьому не зупиняються, тому що наші учні потребують найкращого навчання та найкращих вчителів!

Людмила Кієнко,

керівник кафедри іноземних мов школи №3-колегіуму

ngl_webinarcertificate_linguist_onlineconference_int_1-1 certificate-12-1 certificate-2-1certificate_(1)-1 Certificate_Teaching_Online_1-1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *