Смілянські вчителі поділились з колегами родзинками викладання предметів

IMG_20210112_094532Нещодавно вчителі школи №3-колегіуму Інна Галета, Лідія Онученко та Олена Хлівна провели майстер-класи для своїх колег, під час яких поділились своїми методичними родзинками викладання біології, природознавства та хімії.

Учитель біології Інна Галета поділилася досвідом проведення узагальнюючих уроків, використовуючи прийом «Творча лабораторія».  Під час майстер-класу кожній групі було запропоновано скласти пазл та виконати завдання. Після завершення діяльності учасники груп презентували результати роботи.

Під час майстер-класу «Ментальні карти: технології креативності» вчитель географії та природознавства Лідія Онученко розповіла про історію виникнення інтелект-карт, їх різновиди, про переваги застосування карт розуму під час освітнього процесу, а також ознайомила з алгоритмом створення таких карт. Учасники майстер-класу мали можливість навчитися створювати інтелект-карти й застосувати здобуті знання на практиці, намалювавши ментальні карти про географічне положення одного з материків. 

Вчитель хімії Олена Хлівна продемонструвала можливості використання інтерактивної дошки як сучасного технічного засобу навчання. Вчителі мали можливість практично опрацювати тему «Вода», використовуючи програми інтерактивного навчання.

Під час рефлексії учасники майстер-класу зазначили, що їх очікування справдилися та відзначили актуальність, змістовність та високий рівень проведення майстер-класів.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *