Смілянські вчителі під час карантину посилено займаються самоосвітою

20200530_114822Знання – настільки дорогоцінна річ, що їх варто здобувати з будь-якого джерела. У цьому переконались учителі суспільно-гуманітарного циклу школи №3-колегіуму під час вимушеного карантину.

Перед педагогами постало питання: «Як спонукати учнів до навчання дистанційно?»

Самоосвіта стала на першому місці. У цей нелегкий період продовжували навчатись не лише учні, а й вчителі. 

Тонкощі дистанційного навчання педагоги здобували на онлайн-порталах «Всеосвіта», «На Урок», Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності, через онлайн-курси «Prometheus», онлайн-журнал «Зарубіжна література в школах України» тощо.

Отримані вчителями знання та вміння спростили дистанційне навчання, адже вони знайшли відповіді на численні запитання, що постали перед ними. Вони дізнались із вебінару «Як організувати дистанційне навчання за допомогою якнайпростіших онлайн-ресурсів».

Для перевірки засвоєного матеріалу доцільно проводити онлайн-тести. Щоб краще знати функціонал тестування, його оновлень та можливостей, вчителі стали учасниками вебінару «Онлайн-тести: принципи успішної взаємодії під час дистанційного навчання». Про дистанційну взаємодію без необхідності постійно перебувати за комп’ютером дізнались під час вебінару «Онлайн-тести «На Урок» для дистанційної роботи».

Педагоги школи-колегіуму впевнені, що їхні знання, здобуті під час карантину, допомогли учням покращити умови дистанційного навчання та отримати якісну освіту, інформує пресцентр школи №3-колегіуму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *