Смілянські вчителі історії освоїли техніку скрайбінгу

IMG_20180320_151034+Скрайбінг – новітня техніка презентації (від англійського “scribe” – накидати ескізи або малюнки); мова людини, що виступає, ілюструється “на льоту” малюнками фломастером на білій дошці (або аркуші паперу); виходить ніби “ефект паралельного слідування”, коли ми й чуємо і бачимо приблизно одне і те ж, при цьому графічний ряд фіксується на ключових моментах.

Скрайбінг буває “ручний” і “комп’ютерний”. Ручний – класичний: голос за кадром розповідає, а рука в кадрі малює зображення, що ілюструє усну розповідь. У такому скрайбінгу використовуються, як правило, аркуші паперу або презентаційна дошка, кольорові олівці, маркери, фломастери, пензлі і фарби, а також елементи аплікації. По-своєму унікальний скрайбінг можна створити навіть за допомогою малюнків на піску.

У школі №3-колегіумі вчителі-предметники також освоїли техніку скрайбінг. Саме ця новітня технологія і стала темою чергового семінару вчителів-істориків. Фахівці закладу продемонстрували колегам свої напрацювання в даній галузі. Вчитель історії Сергій Мачуський розробив з учнями 11 класу «мальований» скрайбінг, а вчитель історії та правознавства Анастасія Шаматова показала комʼютерну версію. Під час семінару заступник директора Олена Золотоверха презентувала заклад, розповіла про здобутки та перспективи на майбутнє школи. Використання на практиці  цифрового вимірювального комплексу Einstein у STEM-орієнтованому освітньому середовищі школи представила вчитель хімії Олена Хлівна.

На завершення семінару гостям було запропоновано створити власний мальований скрайбінг.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *