Смілянські учні вчилися надавати допомогу та стріляти із сучасної стрілецької зброї у тирі (Фоторепортаж)

Незабутня зутріч з лікарем-волонтеромДень Цивільного захисту для учнів Смілянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» завжди стає визначною подією не лише для учнів, але й батьківської громади. Адже адміністрація закладу організовує проведення практичних заходів, цікавих зустрічей, майстер-класів для дітей та дорослих.
козаки НВК №15На вартіТрадиційний початок Дня Цивільного захисту – шикування всіх учасників навчально-виховного процесу та педагогічного колективу, технічного персоналу. Потім – загальношкільна лінійка «Знати. Вміти. Розуміти», яку підготували учні агітбригади «Рятівний десант» шкільної республіки «ТЕМП» (керівник – педагог-організатор Сидоренко Ю.М.). Учні агітбригади представили виступ «Небезпеки сьогодення», під час якого наголосили на безпечній поведінці з електроприладами та невідомими підозрілими предметами.
Учні 1- 7 класів підготували колажі на тему «Безпека очима дітей» та «Твоя безпека – твоє життя». Учням початкових класів було запропоновано сформувати щоденні безпечні звички в побуті. Учні 5 класу (кл.кер.Мачульська О.М.) стали учасниками тренінгу «Моє здоров’я – моя заслуга», під час якого формувалися здоров’язберігаючі гігієнічні та фізичні навички. Вчитель хімії Лисюк М.О. на уроці-лабораторії «Небезпечні хімічні речовини в побуті» продемонструвала які отруйні сполуки містяться в звичайних пральних та миючих засобах.
Вчитель англійської та німецької мов Гадюченко А.Г. з учнями 7-го класу здійснила урок-подорож «Катастрофи планетарного масштабу», під час якої екскурсоводи Ковтун Анна та Клочай Олександр провели учасників по небезпечним місцинам планети. Безпека у віртуальному світі стала темою уроку інформатики у 8 класі (вчитель Тринченко О.Л.). Учні Тіхоміров Сергій та Апілат Євгеній підготували пам’ятки для однокласників «Безпечний віртуальний світ».
Для учнів 1 – 4 класів п’ятикласники з педагогом-організатором Сидоренко Ю.М. підготували міні-виставу «Уроки дорожнього руху» з інтерактивними іграми та вікторинами.
Зупиняємо кровотечуНезабутньою для учнів 9 – 11 класів стане зустріч з Козловським Вадимом, військовим хірургом, заступником головного лікаря районної лікарня. Учні практично закріпили свої знання з надання першої медичної допомоги в умовах бою – зупинку різних видів кровотеч, допомогу при переломах різного ступеню важкості. Лікар продемонстрував дітям вміст бойової аптеки та визначив необхідність кожного засобу. Особливу увагу Козловський Вадим звернув на необхідність попередження будь-якої війни, на озброєність людей знаннями про катастрофічні наслідки бойових дій.
Пересувний тирНа території шкільного подвір’я впродовж дня працював тир, люб’язно наданий волонтером Овчаренком В.С. Учні познайомилися із зразками сучасної стрілецької зброї, вчилися правилам поводження із гвинтівками, пістолетами та справжнім автоматом. Серед учнів 8 – 11 класів було проведено змагання «Снайпер». Перемогу виборов восьмикласник Бочарніков Владислав, дев’ятикласник Власов Микола та учень 11-го класу Машихін Іван. У змаганнях з влучності по киданню ручної гранати відзначилися учні 11-го та 7-го класів.
Підсумком Дня цивільного захисту стало нагородження найактивніших учнів та педагогів.

Прес-центр НВК «Дошкільний навчальний заклад –

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *