Смілянські учні серед кращих у Всеукраїнських змаганнях

Image-150У обласних спортивних змаганнях «Старти надій» команда Смілянської ЗОШ №1 посіла перше  місце. Вона представляла Черкаську область у Луцьку, куди поїхали 14спортсменів з вчителями-наставниками. Всеукраїнські змагання стали незабутніми щодо їх проведення та результатів для наших школярів.  Друге  місце в естафеті «8 х 50», в якій брали участь Гунченко І., Дмитренко Є., Пелих Д., Діхтяр П., Маркєлов Н., Овчаренко Т., Шевченко Є., Гноєва О. і завоювали 8 срібних медалей.  Також змогли проявити свої можливості і показати високий рівень всі члени команди, отримавши високий результат – 55.90.  Поліна Діхтяр  посіла ІІІ місце в стрибках у довжину з розбігу з результатом 4м 45см і була нагороджена бронзовою медаллю. Вітаємо!

Колектив школи дякує за допомогу у здійсненні поїздки начальнику управління освіти, молоді та спорту Незнановій Н.О., начальнику відділу молоді та сорту Маслюк Н.С.,директору ДЮСШ «Олімп» Коломійцю В.А., депутату міської ради Кредзинському Ю.Я.

Завдяки злагодженій роботі директора школи Гайдай І.Б. та   учителів фізкультури Левченка А.М., Александрова О.М. і Сущенко Є.Л. дано вдалий старт  надій  для подальших перемог у змаганнях високого рівня, повідомляють у прес-центрі школи.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *