Смілянські творчо обдаровані діти та молодь отримають стипендії

stupendiaНа засіданні виконкому ухвалили рішення про призначення стипендії творчо обдарованим дітям  та молоді. Її юнаки та дівчата отримуватимуть з липня до грудня цього року.Щопівроку відповідна комісія визначає 20 юнаків та дівчат, які мають здобутки в освіті, мистецтві, спорті та представляє їх до нагородження, таким чином матеріально підтримуючи обдаровану молодь та заохочуючи їх до подальших перемог.

Стипендіатами стали:

  1. Дар’я Гончар, вихованка дитячої школи мистецтв, за І місце у всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної творчості «На Святого Миколая творча іскорка палає» та за І місце регіонального конкурсу дитячої та юнацької творчості «Світ талантів твоїх, Черкащина»;
  2. Ольга Гноєва,  вихованець ДЮСШ «Олімп», за ІІІ місце у чемпіонаті України  з двоборства та І місце у всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики;
  3. Дмитро Губанов, вихованець БДЮТ, за ІІ місце у міжнародному турнірі з вільної боротьби;
  4. Альбіна Єфімова, вихованка БДЮТ, за І та ІІІ місце у  турнірі «Травневий вальс», І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»,  ІІ місце у всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ART People Fest» та І місце у фестивалі «Master of Dance»;
  5. Анна Коротич, учениця НВК «Ліцей «Лідер» за два І та ІІ місця у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»; 
  6. Анна Корнійчук, учениця НВК «Ліцей «Лідер», за  І місце у конкурсі «Об’єднані піснею» від Гільдії Незалежного кіно України, за І місце у  конкурсі «Битва талантів» та І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм;
  7. Анна Кравчук, вихованка БДЮТ, за  І місце у міжнародному дитячому фестивалі –конкурсі мистецтв «Соняшник» та І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»;
  8. Тетяна Пархоменко, вихованка ДЮСК «Локомотив», за два І та ІІ місце у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»;
  9. Вадим Письменний, вихованець ДЮСШ «Олімп» за два І місця  у чемпіонаті Світу з хортингу;
  10. Іван Саража, вихованець ДЮСШ «Олімп» за ІІІ місце на чемпіонаті Світу з таеквондо та два І місця у чемпіонаті Федерації таеквондо України;
  11. Владислав Силка, вихованець ДЮСК «Локомотив», за І місце у Всеукраїнській регаті «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное, два І та ІІ місце у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»;
  12. Ганна Скорик,  учениця ліцею «Лідер», за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади з української мови та  ІІІ місце  з  хімії;
  13. Світлана Сніжко, учениця гімназії ім. В.Т. Сенатора за ІІ місце  у міжнародному фестивалі східного танцю «Піраміда»; чотири І місць у Кубку світу «Belli Dance»;
  14. Катерина Терещенко, учениця школи №3-колегіуму, за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади з російської мови та ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт;
  15. Олена Хижняк, учениця гімназії ім. В.Т. Сенатора за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади з англійської мови та ІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт;
  16. Артем Хіміч, вихованець ДЮСШ «Олімп», за два І місця у чемпіонаті Світу з хортингу;
  17. Антон Шуляченко, вихованець ДЮСК «Локомотив», за І місце у Всеукраїнській регаті «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное, два І та ІІ місце у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»;
  18. Дарина Яблонська, учениця школи №3-колегіуму за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади  з російської мови та ІІІ місце – з англійської, ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт;   
  19. Олег Яцина, вихованець ДЮСШ «Олімп» та спортивного клубу «Прайд» за два  І місця у чемпіонаті Світу з хортингу;              
  20. Анна Яременко, вихованка БДЮТ, за Гран-прі у міжнародному дитячому фестивалі – конкурсі мистецтв «Соняшник» та І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм».

Окрім того виконавчий комітет міської ради відзначить тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь. Це:

  1. Людмила Попович, викладач дитячої школи мистецтв,
  2. Катерина Чернявська, тренер–викладача ДЮСШ «Олімп»,
  3. В’ячеслав Пономаренко, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості,
  4. Анна Букіна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості,
  5. Ніна Дем’яненко, тренер «Інваспорту»,
  6. Ольга Михальченко, вчитель музики НВК «Ліцей «Лідер»,
  7. Наталія Шастун, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості,
  8. Юрій Кириленко, тренер ДЮСК «Локомотив»,
  9. Анатолій Левченко, тренер-викладач ДЮСШ «Олімп» та керівник спортивного клубу «Прайд»;
  10. Євген Грицай, тренер-викладач ДЮСШ «Олімп»;
  11. Іоланта Дякон, керівника гуртка «Aisha»;
  12. Ганна Іщенко, вчитель російської мови школи №3-колегіум;
  13. Олена Хлівна, вчитель хімії ліцею «Лідер»;
  14. Тетяна Шибанова, вчитель англійської мови гімназії ім. В.Т. Сенатора;
  15. Людмила Кієнко, вчитель англійської мови школи №3-колегіум;
  16. Жанна Шевченко, вчитель української мови школи №3-колегіум.

Нагадаємо, з цього року кількість стипендіатів було вирішено збільшити до 20 осіб (минулого року їх було 15), також зріс і розмір стипендії до 500 грн.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *