Смілянські туристи серед призерів обласного етапу Чемпіонату України

З 10 до 13 травня 2018 року відбувся обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму групи А та групи Б, на дистанціях: «Командна смуга перешкод», «Особиста смуга перешкод»,«Крос-похід» та «Зв’язки».

В команді м. Сміла брали участь 6 осіб. Від команди був представлений тренер та суддя – Молчан Євгеній Павлович. Участь у змаганнях взяли 9 команд (72 учасники) – вихованці позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Учасники долали технічні етапи, що імітують перешкоди у пішохідних походах. Це переправи по мотузках, спуски і підйоми схилами, траверс небезпечних схилів зі страховкою на перилах, долання болота по купинах. Крім того, учасники змагань в’язали ноші з жердин для транспортування потерпілого.

Команда Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради на дистанції «Командна смуга перешкод» посіла IV місце, на дистанції «Крос-похід» – IV, на дистанції «Зв’язки» – III, на дистанції «Особиста смуга перешкод» – III. В загальному заліку команда посіла III місце.

Відділ молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *