Смілянські синоптики повідомили, якою буде погода протягом цього тижня

26 жовтня атмосферні фронти Балтійського циклону принесли на Смілянщину дощі, які спостерігалися впродовж наступних 5 днів. Кількість опадів за цей період становила 17 мм.
29-30 жовтня погода значно погіршилась: дощі супроводжуються, сильним поривчастим вітром. Максимальна швидкість вітру досягала 16 м/с. Середня добова температура повітря в неділю (29.10) становила 6° (кліматична норма ). Максимальна температура повітря вдень підвищувалась 11°. Сьогодні вночі (30.10) мінімальна температура повітря становила 4° тепла.

Озимі продовжують вегетувати. За умов короткого світового дня змін у фазовому розвитку озимої пшениці не відбулось, але відбувалось укорінення рослин.

За прогнозом Черкаського центру з гідрометеорології в другій половині дня 30 жовтня Черкащиною проходитиме холодний атмосферний фронт, з яким ще посилиться вітер, та випадатимуть опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Така непогода збережеться і у вівторок, коли температура повітря знизиться вночі до -2..3º, вдень 1..6º. Вітер посилиться до 17-22 м/с, місцями пориви 25-27 м/с. Послаблення вітру та припинення опадів передбачається у середу. А у п’ятницю, із виходом нового атлантичного циклону, очікується нова порція опадів та незначне підвищення температури повітря, повідомляють у метеорологічній станції Сміли.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *