Смілянські студенти зустрілися із письменником та поетом

До Всесвітнього дня письменника, який відзначається 3 березня, у філії-бібліотеці №1 Смілянської міської ЦБС відбулася творча зустріч студентів Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ із смілянським письменником і поетом Ігорем Коваленком. Ігор Леонідович є членом національної спілки письменників України, один із фундаторів фонду ім. Тодося Осьмачки та літературного-клубу «Натхнення». Ігор Коваленко – цікава та різнопланова особистість, автор багатьох дитячих збірок «Зирять зорі золоті», «Ключики від літа», «В огірочка є сорочка». Вірш «Жабенятко» отримав перемогу на престижному Всеукраїнському поетичному конкурсі «Коронація слова» у 2011 році.
Присутніх на зустрічі студентів і викладачів вразила не тільки дитяча поезія, але й вірші глибокого філософського спрямування з нової збірки «Підходьте поближче»:

Коли я
був дощем –дитям
весняної стихії,я руки
цілував твої і вії,
твій погляд милий
і посмішка твоя
мене віталаі не знала,
що то не дощ,
а – я!!!

Теплі емоції від весняної зустрічі з постаттю Ігоря Коваленка надовго залишаться в серцях студентів груп ОР-9-14 та ФК-9-15. Щира подяка завідуючій філією-бібліотекою №1 Смілянської міської ЦБС О.Ш. Лейкіній за організовану чудову зустріч.

Прес-центр СПЕК ЧДТУ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *