Смілянські студенти зустрілися із потенційним роботодавцем з Черкас

DSC_742007 лютого уже за традицією став для Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ днем зустрічі студентів – випускників з потенційними роботодавцями, з метою сприяння працевлаштуванню випускників.
На зустріч до студентів 4 – х курсів, спеціальностей «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв», «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» завітали: головний механік, начальник виробництва та спеціаліст з підбору персоналу одного з провідних підприємств, а саме ТОВ «Разек Черкаси».
Маючи на меті, підібрати найкращих молодих спеціалістів представники компанії провели тривалу і результативну розмову.
Головний механік виробництва, який в минулому закінчив Смілянський коледж харчових технологій, широко розкрив діяльність компанії, за рахунок віртуальної екскурсії по підприємству, де студенти на власні очі могли побачити саме виробництво та умови роботи.
Проте, найголовнішим імпульсом зустрічі було запрошення адміністрації ТОВ «Разек Черкаси» на роботу студентів-випускників.
У жвавій дискусії випускники отримали відповіді на питання стосовно можливих посад та подальшого кар’єрного росту, забезпечення соціального пакету, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника.
Дана пропозиція викликала неабиякий інтерес у студентства. Студенти слухали інформацію і мали можливість особисто поспілкуватися з представниками підприємства.
Проведення подібних заходів сприяє становленню студентської молоді, як майбутніх фахівців у відповідності з вимогами сьогодення, впевнені у Смілянському колуджі харчових технологій.

За інформацією прес-центру СКХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *