Смілянські студенти взяли участь у Всеукраїнському форумі «Студенство – авангард державотворення»

u6-ozsa7qkaЗ 15 по 17 грудня в м. Київ відбувся Всеукраїнський форум «Студентство – авангард державотворення», організований Міністерством молоді та спорту України та Українською асоціацією студентів (УАС).

Студенти Смілянського коледжу харчових технологій, а саме – голова студради коледжу Максим Степаненко та його заступник Михайло Хінціцький пройшли відбір і потрапили в сотню представників вищих навчальних закладів зі всієї України.

Перший день форуму розпочався із вітальних слів його організаторів: начальника відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Миколи Ляховича та активу Української асоціації студентів Лідії Фасенко, Микити Андрєєва,  Вікторії Сісецької та ін. Потім проходили цікаві, пізнавальні лекції та відбувся перегляд фільму про події на Майдані.

Протягом другого дня слухали доповідь голови Української асоціації студентів Лідії Фасенко на тему  «Студентство – авангард  державотворення» та  відбулося обговорення залучення студентів до формування та реалізації державної політики в сфері національно-патріотичного виховання і освіти, а закінчився другий день форуму обговоренням законопроекту «Про освіту».

Третій день розпочався з обговорення напрацювань форуму, ухвалення резолюції та нагородження учасників.  Приємним сюрпризом на завершення студентського зібрання стала екскурсія до музею.

Ці три дні стали чудовим досвідом для наших студентів, вони знайшли багато друзів та однодумців, велику кількість ідей та море емоцій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *