Смілянські студенти відзначили Міжнародний день грамотності

P9070012Восьмого вересня вся прогресивна світова спільнота відзначає Міжнародний день грамотності. Крім різноманітних заходів, до цього дня приурочене і написання диктанту грамотності.

Студенти нашого коледжу не тільки написали диктант, але й взяли активну участь в обговоренні основних проблем грамотності. Адже проблема грамотності не лише в тому, що в світі понад 860 мільйонів дорослих залишаються неписьменними, а понад 100 мільйонів дітей не ходять до школи, а й в тому, що, навіть опанувавши мовну науку, значна кількість мовців так і не навчилася писати без помилок.

Цьогорічний диктант спонукав не тільки до вдумливого написання, перевірки засвоєних знань, а й до роздумів про чинники, які впливають на грамотність. Про один з них якраз і йшлося в диктанті «Через сучасні гаджети діти втрачають навички письма». Цікава і корисна інформація про важливу роль письма, яке слугує не тільки для гармонізації свідомості, покращує розумовий процес, а й навіть впливає на фізичний стан, не залишила байдужими студентів.

Ще варто зазначити, що диктант писали студенти першого курсу, попереду, протягом чотирьох наступних років навчання, ще буде безліч різних конкурсів, а в цьому, найпершому, так розподілили призові місця:

І місце – Огурний Д. (група ВХК18), Зінченко І. (ВХК18)

ІІ місце – Водка О. (група ВХК18), Олексієнко К. (група МД18)

ІІІ місце – Передерій А. (група МД18)

Прес-служба СКХТ

P9070012 P9070017

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *