Смілянські студенти відвідали інтерактивний музей та побачили, як жили раніше українські сім’ї

309220293_519703720156402_779084063007112521_nПершокурсники СТФК НУХТ не тільки динамічно включаються у навчальний процес, а й не забувають про іншу складову студентського життя – подорожі.

Студенти групи КН22 почали подорож зі Смілянщини, адже і на нашій малій батьківщині багато цікавих куточків.

Молодь побувала в інтерактивному музеї стародавнього побуту та кустарних ремесел «Хата Берегині», що буквально насичений інструментами, побутовими та ремісничими знаряддями праці та різними інструментами XIX ст., які можна було спробувати у дії.

Фундатор і хранитель музею Сергій Тимофієв провів екскурсію по хаті заможного селянина та розповів, як працювала і жила українська сім’я та яку роль брав на себе чоловік. Дівчатам було цікаво послухати Анжелу Темчуру про берегинську, духовну, енергетичну місію жінки.

Окрім того, молодим програмістам вдалося «спіймати Кайдаша», підняти настрій, граючи імпровізовані сценки із «Кайдашевої сім’ї».

– Нині особливо важливо бути і відчувати себе українцем кожною клітиночкою душі, тіла, розуму. Важливо – знати свою історію, знати традиції, звичаї, побут своїх пращурів, адже в цьому сила українського роду, – впевнені у Смілянському коледжі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.