Смілянські студенти у числі перших переможців дистанційної Олімпіади

Копия фотоУ квітні стартувала Всеукраїнська дистанційна Олімпіада «Весна – 2018». Організатором і засновником олімпіади є ТОВ «ВСЕОСВІТА», яка діє під патронатом МОН України. В цьому році  організаторами запропоновано 18 предметів, з яких можна пройти олімпіаду за програмою старшої школи.

Метою проведення Всеукраїнської олімпіади є виявлення та розвиток у студентів творчих здібностей та інтересу до освіти, створення умов для підтримки та стимулювання здібної молоді.

Станом на 25.05.2018 року для участі в олімпіаді із зарубіжної літератури  зареєструвалися 26 студентів 1 курсу (викладач Олена Вікторівна Кикоть).  Пройшли завдання у режимі «online»  21 студент. Серед тих, хто взяв участь в олімпіаді є золоті призери із числа студентів Смілянського коледжу харчових технологій. Це 5 студентів групи ВХК17: Артем Трамбовецький, Антоніна Трощено, Поліна Бондар, Вадим Кириченко, Ігор Нєгрєтов. Окрім того за результатами олімпіади є 7 срібних та 6 бронзових призерів.

Олімпіади триватимуть до 25 травня, тому  радимо всім приєднатися до учасників. Не забуваємо про заохочувальні бали, які враховуються переможцям різнорівневих олімпіад та конкурсів під час формування рейтингів успішності для призначення академічної стипендії на І семестр 2018 – 2019 н.р., інформує прес-центр коледжу харчових технологій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *