Смілянські студенти стали активними учасниками заходу «Напиши листа солдату»

DSC_8591У Смілянському коледжі харчових технологій вже традиційними стали зустрічі студентів з волонтерами та бійцями АТО, адже навчальний заклад є активним учасником волонтерського руху. Але ця зустріч відрізнялася від усіх попередніх, інформує прес-центр коледжу.
«Напиши листа солдату» – таку назву мав виховний захід,  у якому взяли участь студентки груп ВХК14 та ВХК15. Тема заходу актуальна, адже кожна волонтерська передача коледжу супроводжується листами підтримки. Саме з таких листів в липні 2014 року і розпочиналася волонтерська діяльність навчального закладу. Тоді, під час літніх канікул, листи підтримки писали вступники, нинішні студенти третього курсу.
Студенти та гості мали змогу ще раз перегорнути сторінки волонтерської діяльності закладу, побачити на світлинах з передової бійців, яким щомісяця збирають передачі. Також зустріч супроводжувалася відео на волонтерську тематику, піснями, віршами.
Але найважливішим та надзвичайно щемним моментом зустрічі стали  розповіді гостей про військові будні, про важливість та необхідність волонтерської діяльності. А найголовнішими в цих розповідях стали історії про листи підтримки.
15937281_1725768101086306_6484750010629871287_oСтуденти, затамувавши подих і зі сльозами на очах, слухали маленькі історії, які незримими ниточками поєднують мирне життя і війну, дають силу і наснагу бійцям, підтримують їх, а нас роблять добрішими. Ми «бачили» батька, який не зміг стримати сліз, коли серед листів підтримки випадково побачив лист свого сина,  ми «заходили» в бліндажі, де на стінах прикріплено безліч листів та малюнків, ми «чули» телефонні розмови бійців зі своїми адресантами, незнайомими людьми, але які в одну мить стали близькими.
Захід закінчився, гості попрощалися, а студентки не спішили розходитися по домівках, дівчатка писали листи підтримки. Писали, зважуючи кожне слово, пропускаючи через серця, наповнюючи любов’ю, підбирали слова віри, надії, адже кожен лист може стати для когось оберегом, для когось згадкою про домівку, когось розрадить у сумні хвилини, а когось підтримає в скрутну мить.

А ще по-дівчачому оздоблювали листи малюнками, наповнюючи зміст позитивом, весняним настроєм.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *