Смілянські студенти побачили як працює одна із провідних агропромислових компаній України

ЕкскурсияУ рамках проекту «МХП СТАРТ», викладачі комісії автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем Заславний В.В. та Кикоть О.М. і студенти Смілянського коледжу харчових технологій групи ОКС15 відвідали екскурсію на одному з підприємств агроіндустріального холдингу «МХП» («Миронівський хлібопродукт») – комплекс з переробки курчат-бройлерів ПрАТ «Миронівська птахофабрика» у м.Степанці.

Це одна з провідних агропромислових компаній України. Основна діяльність якої розведення птиці, виробництво та продаж м’яса курки.

На запрошення та за підтримки групи компаній МХП смілянська делегація відвідала ПрАТ «Миронівська птахофабрика» комплекс з переробки курчат-бройлерів.

На підприємстві МХП майбутніх електромеханіків та системотехніків гостинно зустріли і познайомили з технологічними процесами виробництв різних видів продукції. Студенти мали змогу поспілкуватися з адміністрацією та працівниками підприємства і отримати відповіді на питання щодо проходження технологічної практики та працевлаштування. Компанія дійсно пропонує гарні умови для проходження практики або стажування для молодих спеціалістів які прагнуть розвиватись за спеціальністю. Також відбулася розмова з нашим випускником минулих років, які вже встигли успішно зарекомендувати себе на підприємствах комплексу «МХП».

На завершення екскурсії студентів пригостили смачним обідом з дегустацією продукції.

За інформацією прес-центру СКХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *