Смілянські студенти підготували літературну розвідку про коханих жінок відомого українського письменника

DSC_3962У Смілянському коледжі харчових технологій відбулося відкрите засідання гуртка «Дзвени, слово!» (керівник Олійник О.Л.). Захід  мав на меті вшанування пам’яті видатного українського письменника, літературознавця, філософа, громадського діяча Івана Яковича Франка. Учасники дізнались багато  нового та цікавого про поета. І це допомогло сприймати його по-іншому: не як недосяжного Каменяра, а як людину із своїми злетами та падіннями, удачами та розчаруваннями, а ще чоловіка, який вмів по-справжньому кохати і від того був щасливий і нещасний.

Студенти групи ВХК17 підготували цікаву літературну розвідку про коханих жінок Франка, які були музами для його творчості. Згадували Ольгу Рошкевич – перше і найбільше кохання Івана Яковича; красуню Юзефу Дзвонковську, яка рано пішла з життя;  неприступну Целіну Журовську, горду дівчину, що так і не відповіла на щирі почуття Франка.

Дякуємо ведучим Трощенко Антоніні та Кириченку Вадиму, читцям Дашко Вікторії, Приходько Юлії, Сивак Діані,  Негрєтову Ігорю, Спірідонову Івану та Трамбовецькому Артему, які занурили присутніх у чарівний світ поетичних переживань відомого поета.

Прес-центр СКХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *