Смілянські студенти долучились до акції «Міжнародний день чистих берегів»

DSC_7424У Смілянському коледжі харчових технологій відбулася екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік в середині вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, озер, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Волонтерський десант студентів коледжу здійснив прибирання берегів річки Сріблянки.  Добровольці були обурені  кількістю сміття що спаплюжило чарівну місцину. Однак,  ще більше їх засмутило усвідомлення того, що поряд з ними живуть мешканці,  байдужі до чистоти та порядку власного міста, власного дому. Студенти пообіцяли ніколи такими не бути, інформує прес-центр навчального закладу.

DSC_7430 DSC_7424 DSC_7431_0 DSC_7435

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “Смілянські студенти долучились до акції «Міжнародний день чистих берегів»”

  1. Катерина Сурай коментує:

    Доброго дня!
    Я звертаюсь до Вас від усіх організаторів челенджу “Я прибрав – твоя черга!”. Дякуємо,що взяли участь!
    Скільки людей взяло участь у акції і скільки загалом мішків зі сміттям Вам вдалося прибрати? Питання для статистики.
    Як і обіцяли, усім учасникам нашого руху ми даруємо еко-сумку з логотипом акції. Тому ми були б вдячні отримати дані для відправки. Для цього потрібно написати ПІБ отримувача, номер телефону, номер відділення Нової пошти із зазначенням міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *