Смілянські студенти беруть участь у проєкті дуальне навчання. Що це дає молоді?

258758008_4857749317589508_8784701852692948563_nСтуденти Смілянського технологогічного фахового коледжу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» долучилися до участі у проєкті дуального навчання, яке реалізовують завдяки угоді з підприємством «Миронівська птахофабрика».

Як зазначають у навчальному закладі, насьогодні вже стала очевидною результативність такої форми освітнього процесу у подоланні розриву між теорією і практикою, навчанням і виробництвом, а також підвищенні якості підготовки молоді з урахуванням вимог сучасних роботодавців.

Нині, до участі долучилися ще 14 здобувачів освіти спеціальності «Галузеве машинобудування». Вони до завершення семестру працюватимуть і навчатимуться безпосередньо на виробництві. Надалі, після опанування основ теорії, на них чекатиме черговий етап дуального навчання.

Понад 60% навчального часу студенти перебуватимуть на птахофабриці, працюючи стажерами та отримуюячи заробітну плату.

Задля створення максимально комфортних умов підприємство забезпечило студентів безкоштовним житлом, робочим транспортом, обідами, спецодягом тощо. Тобто смілянська молодь користується усіма перевагами, які мають штатні співробітники підприємства.

– Очікуємо, що дуальне навчання не тільки сформує у студентів стійкі практичні навички, а й навчить працювати та взаємодіяти з командою, зазначили у коледжі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *