Смілянські студенти долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» (фоторепортаж)

З самого початку квітня колектив викладачів та студентів Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ традиційно розпочав щорічну Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля».

Активно і плідно попрацювали працівники господарської служби: Краснокутська Ірина Олексіївна, Колобова Тетяна Олександрівна, Чепурна Надія Михайлівна, Цапенко Тетяна Володимирівна, Орлова Любов Василівна, Валевська Інна Сергіївна, Шершень Олена Миколаївна, Бойко Ольга Олександрівна. Особливо варто відмітити роботу двірника Громової Лариси Анатоліївни та робітника Пузенка Сергія Васильовича.

Викладачі комісії математично-природничого циклу разом зі студентами зайнялися озелененням території коледжу та приведенням її в належний естетичний вигляд.

Студентський колектив групи ОКС15 разом з класним керівником Подобною Ольгою Пилипівною вклали часточку своєї душі до прибирання території біля історичної пам’ятки – Дубу козацьких полковників.

Продовжили створювати декоративний паркан із кущів самшиту студенти групи ОМР14 разом зі своїм класним керівником Строгецькою Валентиною Миколаївною.

До 25-річчя Дня Незалежності України і Дня Державного Прапора України студенти цих двох груп вирішили створити квітучу композицію у вигляді державного прапору України.

Хотілось відмітити, що студенти з великим задоволенням та завзяттям взяли участь у надзвичайно патріотичному всеукраїнському історичному заході на території свого навчального закладу.

  З метою поліпшення санітарного та естетичного стану навколишньої території, студенти та викладачі Смілянського коледжу харчових технологій організували суботник, який проводився на улюбленому місці громадського відпочинку місцевих жителів – це пляж річки Сріблянка. Студенти та викладачі після занять організовано приступили до роботи. Активну участь у прибиранні взяли майбутні програмісти та системотехніки – студенти комп’ютерних спеціальностей коледжу «Обслуговування програмних систем та комплексів» та «Обслуговування комп’ютеризованих та інтегрованих систем». Студенти відповідально поставились до свого завдання, тому прибирали не лише сміття на землі. Спільними зусиллями вони змогли очистити водойму від пляшок, поліетилену та іншого сміття, що знаходилось недалеко від берега. Метою заходу було не лише очистити територію, а й закликати суспільство не засмічувати довкілля. Всі працювали дружно та мали піднесений настрій, адже взяли участь у благоустрої нашого міста.

І на завершення, 23 квітня студенти груп КВП15, МД15 та активісти студентського самоврядування взяли участь у загальноукраїнській акції разом з молоддю всього міста – в одночасному прибиранні країни в «Зробимо Україну чистою».

Джерело: СКХТ НУХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *