Смілянські спортсмени увійшли в збірну області з важкої атлетики

7 квітня у Черкасах відбувся Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодші. На змагання прибули більше 40 спортсменів з Умані, Черкас та Сміли. Наше місто представили вихованці ДЮСШ «Олімп». Четверо важкоатлетів стали Чемпіонами у своїй ваговій категорії.Першою здобула золоту нагороду Катя Кишинська, учениця школи №2, у ваговій категорії до 44 кг. Слідом за нею першість виборола Ліза Кузьміна, учениця школи «Ліцей «Лідер» у ваговій категорії до 63 кг. Третю золоту медаль у скарбничку перемог смілянських спортсменів здобув Марк Баєв, учень школи №3-колегіум, у ваговій категорії до 38 кг. Хлопець, до речі, навчається під керівництвом свого батька. Останню золоту нагороду виборов Богдан Костюкевич, у ваговій категорії до 69 кг. Підготував спортсменів тренер Сергій Баєв. За результатами Чемпіонату Катя Кишинська Ліза Кузьміна, Марк Баєв та Богдан Костюкевич увійшли до складу збірної команди області та захищатимуть честь Черкащини 14 квітня у місті Славутич, інформує газеті “СМІЛА” Сергій Баєв.